V soboto, 7. 4. nimamo pouka, ta bo v soboto 26. 5. 2018!

Obveščamo vas, da na OŠ Škofja Loka-Mesto v soboto, 7. 4. 2018, ko poteka na večini šol pouk, tega na naši šoli ne bo. Skladno z LDN šole smo delovno soboto v tem šolskem letu prestavili na soboto, 26. 5. 2018, ko bomo na šoli izvedli FIT letno olimpijado (FLO), na katero se naši učenci s pomočjo učiteljev že pridno pripravljajo.

Olimpijada bo potekala na šolskih površinah in na ta športni dogodek ste seveda tudi lepo vabljeni, da boste spremljali prireditev in navijali za svoje otroke, naše učence. V primeru slabega vremena bo FLO potekala v torek, 29. 5. v popoldanskem času.

O vsem dogajanju vas bomo še obveščali!

 

Deli z ostalimi ...Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someoneShare on Google+
(Skupno 26 obiskov, današnjih obiskov 1)