DRŽAVNA PRVAKA IZ ZNANJA MATEMATIKE

Državna prvaka, Simon in Tjaša

V soboto 13. 5. 2017 je bila v Hotelu Union v Ljubljani slavnostna podelitev nagrad in priznanj vsem tistim učencem in dijakom, ki so na tekmovanjih iz znanja matematike, fizike, astronomije in razvedrilne matematike na državnem nivoju osvojili prva tri mesta.

Na prireditev Bistroumni 2017 sta bila povabljena kar dva učenca naše šole, Simon Bukovšek iz 9. razreda in Tjaša Rupar iz 7. razreda. Oba sta prejela prvo nagrado za osvojitev prvega mesta na državnem tekmovanju iz znanja matematike za Zlato Vegovo priznanje.

Zlato Vegovo priznanje pa so na naši šoli osvojili tudi: Tim Seher Klavora iz 5. razreda in Tilen Pokorn iz 6. razreda.

Vsem učencem iskreno čestitamo za odlične rezultate!

Mentorice Janja Pirc, Nina Krmelj in Petra Veber

Deli z ostalimi ...Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someoneShare on Google+
(Skupno 1 obiskov, današnjih obiskov 1)