Soki ’20 za 20′ na OŠ Škofja Loka-Mesto

V petek, 21. 4. 2017 je na naši šoli potekal zaključek projekta ’20 za 20′. Idejni vodja projekta je Marko Sorčak Soki, bobnar skupine Elvis Jackson. Šola je s pomočjo Sokija, Agencije Koncerti, Kluba Škofjeloških študentov, Zavoda O, Turističnega društva Škofja Loka in Loškega puba dobila Tama Drums & SABIAN činele, Ibanez Guitars in cajon 🙂 🙂 🙂

Na petkovi prireditvi so nastopile plesalke pod mentorstvom Helene Markuta, pevci in pevke otroškega in mladinskega pevskega zbora pod mentorstvom Natalije Krstič Rant in Mateje Jelenc Arnšek ter rock band Fire Skulls, katere člani so učenci in učenka 5. razreda naše šole in OŠ Cvetka Golarja. Rock namesto pouka, to je to!

Hvala vsem!!!

Utrinki s prireditve so tu in tu in tu.

Deli z ostalimi ...Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someoneShare on Google+
(Skupno 28 obiskov, današnjih obiskov 1)