Podjetniški krožek na naši šoli

Smo učenke OŠ  Škofja Loka-Mesto in obiskujemo podjetniški krožek. Naša mentorica je ga. Mateja Trček. Ustvarile smo namišljeno podjetje DEKOR d.o.o. Izdelujemo  izdelke iz naravnih in odpadnih materialov ter nakit.

Vsaka od nas ima v podjetju tudi svojo vlogo. Moja vloga je direktorica podjetja. Do sedaj smo prodajale enkrat in sicer na bazarju na naši šoli. Del zaslužka smo namenile v šolski sklad. V prihodnje bomo večkrat prodajale, saj ljudje vedno bolj kupujejo izdelke iz naravnih materialov. Dobile pa smo tudi že nekaj naročil za naprej. Tako kot vsi podjetniki smo tudi me morale napisati svoj poslovni načrt. Poslovni načrt smo nato 24. 3. 2017 predstavile v Lokomotivi na Mestnem trgu v Škofji Loki.

Za letos se je podjetniški krožek zaključil in se zopet nadaljuje naslednje šolsko leto. Ob tej priložnosti pa bi se zahvalile vsem, ki ste nas pri izvedbi krožka podprli: OŠ Škofja Loka-Mesto, Razvojna agencija Sora d.o.o., mentorica ga. Mateja Trček.

Katja Štancer, direktorica podjetja DEKOR d.o.o.

Deli z ostalimi ...Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someoneShare on Google+