ZAPOJMO, ZAPLEŠIMO, ZAIGRAJMO

V sredo, 20. marca, smo na naši šoli organizirali prireditev Zapojmo, zaplešimo, zaigrajmo, katere nosilka je bila gospa Betka Mahnič. Na prireditvi smo si ogledali točki slovenskega dramskega krožka Ana Locopolitana in angleškega dramskega krožka Hotheads. Prisluhnili smo kar trem pevskim zborom, in sicer otroškemu pevskemu zboru prvega razreda ter zboru drugega in tretjega razreda, nato pa še zboru četrtega in petega razreda. Ogledali smo si tudi plesno točko plesnih uric drugega razreda in prav tako plesno točko učenk in učencev tretjega razreda naše šole. Hip hop točko so nam pripravile članice mlajše plesne skupine Stil, nato pa smo uživali še hip hop točki starejše skupine Stil. Poslovili smo se ob pesmi Mati Simone Weiss.

Zahvaljujemo se mentorjem in nastopajočim za njihovo sodelovanje na prireditvi in seveda gledalcem za njihov obisk.

Zapisala učenka Nina Lampret

(Skupno 206 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost