Utrinki z BAZARJA, torek 3. 12. 2019

bazar-ilustracija

Tradicionalni BOŽIČNO-NOVOLETNI BAZAR, ki je bil v torek, 3. 12. 2019, od 17.00 do 18.30, na hodnikih in v večnamenskem prostoru naše šole smo uspešno zaključili. Obiskovalci so lahko izbirali med številnimi izdelki, ki so jih izdelali učenci s pomočjo delavcev šole in staršev.

Bazar smo popestrili s kulturnim programom, ki nas  je popeljal v predpraznični decembrski čas. V predavalnici šole se je odvijal kulturni program z učenci 8. a, učenci dramskega krožka in učenci pevskega zbora. Tudi učenci 7. b so odigrali gledališko predstavo.

V knjižnici je razstava knjig Jelke Reichman ob njeni 80. letnici. Na voljo so knjige po izboru naših učencev. Tokrat so jih izbirali osmošolci.

Zbrana sredstva smo položili v šolski sklad,  ki na šoli uspešno deluje že vrsto let.

Vsem učenkam, delavcem šole in staršem se zahvaljujemo za tako uspešno izvedbo bazarja.

Utrinki iz bazarja

 

Deli z ostalimi ...Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someoneShare on Google+
(Skupno 471 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost