Naši učenci prvi na medobčinskem prvenstvu v rokometu in drugi v košarki

V sredo, 28. 11. 2018,  so učenci naše šole nastopali na medobčinskem tekmovanju v rokometu, kjer so premagali vse ekipe in se uvrstili na področno tekmovanje. Za našo šolo so nastopali: Gašper Derlink, Jaka Kovačič, Peter Peternel, Lovro Oman, Nik Debenec, Luka Maksim, Luka Stanonik, Jakob Bernik, Tilen Platovšek, Lenart Mrak, Arne Strehar, Matevž Derlink. Za uspeh jim čestitamo!

V četrtek, 29. 11. 2018,

pa je v Žireh potekalo medobčinsko tekmovanje v košarki. Naši učenci so v polfinalu premagali OŠ Žiri, v finalu pa potem izgubili proti OŠ Cvetka Golarja in osvojili drugo mesto. Za našo šolo so nastopali: Luka Đorđević, Jakob Habicht, Ivan Novak, Jaša Drobnjak, Tilen Platovšek, Aljaž Bokal, Urban Misson, Miha Trojar, Jurij Malovrh, Martin Trdina. Tudi košarkarjem za uspeh čestitamo!

 

Tomaž Lang

Deli z ostalimi ...Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someoneShare on Google+
(Skupno 157 obiskov, današnjih obiskov 1)