Hodnik za spretne učence (in učiteljice)

dav

Iz četrtka na petek ponoči je filmski junak Spiderman ušel iz filma in zašel na hodnik naše šole. Vzel si je čas samo za nas in spletel mreže na hodniku naše šole. Učenci so prepleteno mrežo vzeli za izziv in se med odmori spretno prebijali skozi njo na drugo stran hodnika ali pa do stranišč. Gospod Spiderman je mislil, da se bo v mrežo ujel kakšen učenec ali pa celo učiteljica, pa se je zmotil. Mogoče bo poskusil ponovno … Za nas bo to nova doza adrenalina in izziv, za Spiderman-a pa novo upanje …

Več sreče prihodnjič gospod ‘Pajkec’. Mi se ne damo :).

Nina Taler in Lucija Štebe

Deli z ostalimi ...Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someoneShare on Google+
(Skupno 152 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost